21.07.2024 - Rize Şehir Portalı

Hakkımızda

Uzun yıllardır Rize’miz ile ilgili aklımızda olan, Rize’mizin kültürünü tanıtmak, bilinmeyenlerini anlatmak ve güzelliklerini gözler önüne sermek için bir proje yapma isteğini sonunda mutlu sona ulaştırmanın verdiği mutluluğu tarif etmekte zorlanıyoruz. Amacımız güzel ilimizin bilinmeyen, farkedilmemiş, gözlerden uzak kalmış özelliklerini tanıtmak, şehrimize ait bir rehber oluşturmak ve merak edenlerin Rize ile ilgili aradıklarını bulmalarını sağlayacak bir odak noktası oluşturmak. Kardeşlik ve vefanın kusursuz örneğini verebilecek, uzun yıllardır birbiriyle çeşitli projelerde birlikte çalışmış dostluk ve kardeşlik yapısı içinde olan kişilerden oluşan ekibimizle böyle bir projeye başladık.

İlk etapta içerik olarak sizlere sunacağımız bilgiler ;

Konser,sanat ve spor etkinlikleri, Yöresel Rize Günleri, Rize’den en güncel haberler, Yayla Şenlikleri takvimi, il dışından gelenlerin yararlanabileceği turistik bir Rize haritası ve Şehrimize ait yöresel yemek mekanları hakkında güncel bilgiler sağlamak.

Karadeniz’in İncisi Rize’nin, Sosyal ortamda Yaşam Rehberi olarak kalbi Rize.net.tr üzerinde atacaktır.

Bu konuda bizlere destek olmak ve fikirlerinizi bize iletmek için bize İletişim sayfamızdan istek ve görüşlerinizi gönderebilirsiniz.