15.06.2024 - Rize Şehir Portalı

32 Liralık Sandalet Ayağını Bu Hale Getirdi

32 Liralık Sandalet Ayağını Bu Hale Getirdi

32 Liralık Sandalet Ayağını Bu Hale Getirdi

İngiltere’de 2 yaşındaki bir kız çocuğunun sadece yarım saat giydiği jel sandaletler küçük kızın ayağını kanlar içinde bıraktı.

Lisa Conner isimli genç annenin kızına doğumgünü hediyesi olarak aldığı oldukça popüler pembe renkli sandaletler, 2 yaşındaki Esmé’nin sol ayağını kanlar içinde bıraktı.Ayağında inanılmaz yaraların açıldığı Esmé Connor isimli bebeğin ayaklarının ne hale geldiğini annesi sosyal medyadan paylaştı.

1

YARIM SAATTE BU HALE GELDİ

Lisa Conner isimli genç anne, kızına doğum günü hediyesi olarak pembe renkli sandalet aldı. 2 yaşındaki kızın giydiği sandaletler kızın sol ayağını kan içinde bıraktı.

ANNE SOSYAL MEDYADAN DUYURDU

Sandaletleri giydikten sadece yarım saat sonra minik kızın ayağını mahveden sandaletlere karşı 26 yaşındaki anne Lisa sosyal medyadan aileleri uyardı.

2

“ŞOK OLDUM”

Kızının sandaletleri giyip bahçede oynadığını o sırada kendisinin de işlerle ilgilendiğini anlatan Lisa Connor, minik kızının ağlama sesini duyunca ayaklarına baktığında şoke olduğunu anlattı.

3

32 LİRAYA ALDI

Ayaktaki kanamayı ve kızının ağlamasını bir türlü durduramadığını, yarım saat içinde bir ayakkabının bu derece derin bir yara açmasının korkunç bir şey olduğunu söyleyen genç anne 8 pound yani yaklaşık 32 liraya aldığı sandaletlere karşı herkesi uyardı. Aynı olayın başka ailelerin başına gelmemesi için Lisa söz konusu firmaya karşı sosyal medyada savaş başlattı.

4

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ