21.05.2024 - Rize Şehir Portalı

Overwatch oyuncuları Sombra’ya kavuştu!

Overwatch oyuncuları Sombra’ya kavuştu!

Blizzard‘ın sevilen FPS oyunu Overwatch, uzun bir bekleyişin sonunda yeni konuğu Sombra’ya merhaba dedi. Üstelik yanında dev bir güncelleştirme getirdi. Tüm platformlar için yayınlanan Overwatch’un yeni yaması ile oyuna şu özellikler eklendi:

Yeni Kahraman: Sombra
Yeni Özellik: The Arcade
Yeni Arena Haritası: Ecopoint: Antarctica
Rekabetçi Oyunun 3. Sezon güncellemesi

Overwatch’un yeni kahramanı Sombra oldu

Dünyanın en ünlü hacker’larından biri olan Sombra, güç sahibi olanları kontrol etmek için bilgiyi kullanan, gizemli bir bilgisayar korsanı. Sombra düşmanlarını hackleyerek geçici olarak yeteneklerini kullanmalarınıengelleyebiliyor. Ayrıca sağlık paketlerini ve Torbjorn’un taretini de hackleyebiliyor ve rakipleri için kullanışsız hale gelmelerini neden olabiliyorlar.

Düşmanlarını öldürmek için tam otomatik makineli tabancasını, konum almak için ise kısa süreliğine görünmez olup hızlı hareket etmesini sağlayan Thermoptic Camo özelliğini kullanıyor. Bu sayede düşman savunmalarını tespit edilmeden geçme yeteneğine sahip olan Sombra, zarar görürse veya birine saldırırsa anında görünür hale geliyor. Kendisi ayrıca bir el bombası gibi atılabilen Translocator’a da sahip. Bu cihaz aktif edildiğinde Sombra, cihazın bulunduğu yere ışınlanabiliyor.

Sombra’nın ultimate yeteneği olan EMP geniş bir menzile elektromanyetik enerji yayarak yakalanan herkesi hackliyor, düşman bariyerlerini ve kalkanlarını yok ediyor. Kısaca düşman yeteneklerini kullanışsız hale getirmek (MOBA’lardaki Silence) için kullanılıyor.

kaynak: shiftdelete

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ