14.06.2024 - Rize Şehir Portalı

Pokemon Go baştan sona değişiyor!

Pokemon Go baştan sona değişiyor!

Pokemon Go’ya olan ilginiz azaldıysa bu haberimiz tam size göre. Oyuna inanılmaz özellikler, yepyeni mekanikler ekleniyor. Eğer oyuna dönmek istiyorsanız şimdi tam sırası.

Pokemon Go‘ya olan ilginiz azaldıysa bu haberimiz tam size göre. Oyuna inanılmaz özellikler, yepyeni mekanikler ekleniyor. Eğer oyuna dönmek istiyorsanız şimdi tam sırası. Çünkü Pokemon Go‘ya takas sistemi, yeni Pokemon‘lar ve çok daha fazlası ekleniyor.

Pokemon Go için oyuncu vs oyuncu dönemi başlıyor

PhoneArena‘nın haberine göre, Niantic Games‘in mobil fenomeni Pokemon Go için devasa bir güncelleme yolda. Yeni gelecek içerikler ise oyunun çehresini baştan sona değiştirebilecek güçte.

Öncelikle uzunca bir süredir yolu gözlenen Player vs Player, yani oyuncuya karşı oyuncu modu gelecek. Böylece Gym‘lerdeki anlamsız yapay zekasavaşları yeni bir boyut kazanacak.3

İkincil olarak, eğer ilk nesil Pokemon’lardan sıkıldıysanız 2 jenerasyon Pokemon‘lar oyuna eklenecek ve 100 yeni cep canavarı ile Pokedex‘iniz iyice genişleyecek.

Aynı zamanda Pokemon yumurtaları, yerlerini bebek Pokemon‘lara bırakacak. Pichu (Pikachu), Cleffa (Clefairy), Magby (Magmar) gibi bebek Pokemon’lar gelecek.

Elbette bunca yeni özelliğin bir nedeni var. Hatırlarsanız Pokemon Go tatil döneminde çıkmış ve inanılmaz bir başarı elde etmişti. Doğal olarak Aralıkayında böyle bir güncelleme yaparak, Niantic yeni bir Pokemon Goçılgınlığı oluşturmak istiyor.

Bekleyip göreceğiz.

kaynak: shiftdelete

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ