16.06.2024 - Rize Şehir Portalı

Ubisoft o oyunu teyit etti

Ubisoft o oyunu teyit etti

Watch Dogs 2 oyun severlerin yeni tutkusu haline geldi. İlk oyundaki eksiklerin kapanmasıyla çok daha başarılı bir oyun ortaya çıkardığı iddiasına sahip olan yapımcının oyun içine bir de sürpriz sakladığı düşünülüyordu.

Oyunun ilk görüntülerinde, Ubisoft’un ofislerinden başka bir oyunun kodlarının çalınması görevi yer alıyordu ve bu görevdeki oyun trailer’ıdikkat çekiyordu.

Ubisoft No Man’s Sky’a rakip oyun mu geliştirmiş?

Ancak bu Pioneer isimli bu uzay keşif oyununun aslında Watch Dogs için yaratılmış sahte bir oyun olmadığı doğrulandı. Aksine Ubisoft’un üzerinde çalıştığı başka bir oyun olduğu şüpheleri doğru.

Ubisoft içinden sızan haberler bu şüpheleri doğruladı.

İki farklı kaynaktan doğrulanan habere göre, Ubisoft 2017’de piyasaya sürmek üzere No Man’s Sky’ı andıran bir uzay keşif oyunu üzerinde çalışıyordu ve oyunun görüntülerini Watch Dogs 2’de kullandı.

Ancak Pioneer’ın durumunun aynı zamanda belirsiz olduğunun da altı çiziliyor.

Ubisoft’un ilk aşamada oyunu 2017’de piyasayı sürmeyi düşündüğünü ancak daha sonra oyundan vazgeçmeyi değerlendirmeye aldığını vurgulayan kaynaklar, Pioneer’in durumunun belirsiz olduğunu bildiriyorlar.

Öyle görünüyor ki, eğer Watch Dogs 2 iki büyük ilgi görürse ve oyuncular Pioneer’e kayıtsız kalmazsa, Ubisoft oyunu piyasaya sürmeye karar verebilir.

İşte, büyük merak uyandıran, Watch Dogs 2 içinden alınan o görüntüler:

kaynak: shiftdelete

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ